• Plotis:
  Profilis:
  Skersmuo:
  Sezonas:
  Gamintojas:
  Klasė:
  Kaina iki:
  Apmokėjimas:
  Pristatymas:

  Kaip rinktis pagal dydį?

  Pirmas skaičius (255) nurodo padangų plotį milimetrais, antras skaičius (65) reiškia padangos aukštį, tačiau šis padangos parametras nėra matuojamas milimetrais. Tai santykinis dydis, apskaičiuojamas pagal tam tikrą formulę, kurioje kintamieji yra padangos plotis ir ratlankio skersmuo. Raidė R nurodo, kad padanga yra radialinė. Skaičius 17 nurodo ratlankio skersmens diametrą coliais arba ant kokio dydžio ratlankio naujos padangos gali būti montuojamos. Skaičius 91 nurodo krovos indeksą, o raidė T – greičio indeksą.


 • Markė:
  Modelis:
  Skylės:
  Skersmuo:
  Gamintojas:
  Plotis:
  Kaina iki:
  Apmokėjimas:
  Pristatymas:

  Ratlankiai gera kaina - kaip pasirinkti?

  Gausus žinomiausių pasaulyje ratlankių gamintojų asortimentas: lengviesiems automobiliams, visureigiams, mikroautobusams. Didžioji dalis produkcijos yra gaminama Vakarų Europoje, dalis Azijoje.

  Ratlankiai pagal automobilį - patariame katalogu naudotis tik įvedus savo automobilio modelį bei norimą diskų skersmenį - taip tikrai nesuklysite.


 • Talpa:
  Gamintojas:
  Tipas:
  Poliai:
  Paskirtis:
  Startinė srovė:
  Dydis:
  Kaina iki:
  Apmokėjimas:
  Pristatymas:

  Kaip pasirinkti akumuliatorių?

  Akumuliatoriai visų pirma skiriasi savo galingumu - talpa (Ah). Pirmiausia rinkitės pagal šį parametrą. Taip pat reiktų atkreipti dėmesį į akumuliatoriaus poliškumą bei dydį. Start-stop sistemoms būtina rinktis AGM arba EFB tipą.


Apie VilniausPadangos.lt

 

Vilniaus Padangos - pastaruosius kelis metus bene sparčiausiai auganti padangų prekybos įmonė Lietuvoje. Kompanija įkurta 2014 metais kaip alternatyva tradiciniams padangų prekybos centrams. Malonus aptarnavimas, geros kainos, tikslūs prekių pristatymo terminai ir aiškios apmokėjimo sąlygos - pagrindiniai veiksniai, lemiantys pastovų kompanijos augimą.

 

Per keletą veiklos metų, Vilniaus Padangos spėjo užsitarnauti klientų pasitikėjimą, sugebėdami kiekvieną padangų keitimo sezoną pasiūlyti itin konkurencingas padangų kainas. Didelis, nuolat atnaujinamas prekių asortimentas yra vienas didžiausių visoje rytų Europoje. Padangų likučiai nuolat pildomi iš gamintojų ir didžiųjų Europos sandėlių, todėl didžioji dalis pasiūloje esančių padangų yra maksimaliai "šviežios".

 

Didžiuojames, kad sugebėjome į savo prekių pasiūlą įtraukti bene visas automobilistų testuose reitinguojamas padangas. Be abejo, joje rasite visus populiariausius Europos padangų gamintojus. Be jų taip pat galėsite palyginti ir pažangiausių technologijų Pietų Korėjos ar Japonijos gamintojų prekes. Ieškantys pigiausių prekių ras ir Indonezijos bei Kinijos gamintojų padangų. Prekiaujame tik naujomis padangomis, kurios skirtos būtent Europos rinkai. Tai reiškia, kad visos prekės turės ES sertifikatus ir gamintojų garantijas. Kadangi neužsiimame ilgalaikiu padangų sandėliavimu, savo pasiūloje stengiamės neturėti pasenusių padangų. Visos Vilniaus Padangos asortimente esančios padangos turi galiojančią gamintojo garantiją.

 

2017 metais įmonės prekybos taškas perkeltas šalia judrios Verkių - Lakūnų g. sankryžos Šiaurės miestelyje - tai smarkiai suaktyvino pirkėjų srautus ir paskatino praplėsti Vilniuje laikomų padangų asortimentą. Užsukę į parduotuvę Vilniuje galėsite gyvai pamatyti populiariausius padangų modelius bei pabendrauti su konsultantais - taip išsirinksite būtent Jūsų poreikius atitinkančias padangas. Atvykę atsiimti užsakytų padangų pasinaudokite klientų parkavimo vieta šalia įėjimo iš Verkių g. pusės.

 

Pirkėjams iš Vilniaus siūlome pasinaudoti ir padangų montavimo paslauga - darbai atliekami netoliese esančiame MJS autoservise. Montavimo laiką rekomenduojame užsirašyti iš anksto, tai padarykite iškart po to, kai iš konsultantų gausite pranešimą apie paruoštą užsakymą - tiesiog informuokite, jog reikalinga ir montavimo paslauga.

 

Prekes siunčiame ir visoje Lietuvoje. Užsakytas padangas pristato Venipak kurjerių kompanija. Konkretų prekės pristatymo terminą rasite prie kiekvienos prekės aprašymo. Pristatymo kaina paskaičiuojama pagal bendrą užsakymo sumą.

 

 

Vilniaus Padangos - kokybiškos padangos žemesne kaina


������.�������
Additionally, paste this code immediately after the opening tag: