Dirbame visomis darbo dienomis

Priimame užsakymus internetu, telefonu ir el.paštu

Užsakymai suruošiami laikantis nurodytų terminų

Saugūs atsiskaitymo būdai

Bekontaktis prekių pristatymas visoje Lietuvoje


 • Plotis:
  Profilis:
  Skersmuo:
  Sezonas:
  Gamintojas:
  Klasė:
  Kaina iki:
  Apmokėjimas:
  Pristatymas:

  Kaip rinktis pagal dydį?

  Pirmas skaičius (255) nurodo padangų plotį milimetrais, antras skaičius (65) reiškia padangos aukštį, tačiau šis padangos parametras nėra matuojamas milimetrais. Tai santykinis dydis, apskaičiuojamas pagal tam tikrą formulę, kurioje kintamieji yra padangos plotis ir ratlankio skersmuo. Raidė R nurodo, kad padanga yra radialinė. Skaičius 17 nurodo ratlankio skersmens diametrą coliais arba ant kokio dydžio ratlankio naujos padangos gali būti montuojamos. Skaičius 91 nurodo krovos indeksą, o raidė T – greičio indeksą.


Apie VilniausPadangos.lt

 

Vilniaus Padangos - pastaruosius kelis metus bene sparčiausiai auganti padangų prekybos įmonė Lietuvoje. Parduotuvė įkurta 2014 metais kaip alternatyva tradiciniams padangų prekybos centrams. Malonus aptarnavimas, geros kainos, tikslūs prekių pristatymo terminai ir aiškios apmokėjimo sąlygos - pagrindiniai veiksniai, lemiantys pastovų kompanijos augimą.

 

Per keletą veiklos metų, Vilniaus Padangos spėjo užsitarnauti klientų pasitikėjimą, sugebėdami kiekvieną padangų keitimo sezoną pasiūlyti itin konkurencingas padangų kainas. Didelis, nuolat atnaujinamas prekių asortimentas yra vienas didžiausių visoje rytų Europoje. Padangų likučiai nuolat pildomi iš gamintojų ir didžiųjų Europos sandėlių, todėl didžioji dalis pasiūloje esančių padangų yra maksimaliai "šviežios".

 

Didžiuojames, kad sugebėjome į savo prekių pasiūlą įtraukti bene visas automobilistų testuose reitinguojamas padangas. Be abejo, joje rasite visus populiariausius Europos padangų gamintojus. Be jų taip pat galėsite palyginti ir pažangiausių technologijų Pietų Korėjos ar Japonijos gamintojų prekes. Ieškantys pigiausių prekių ras ir Indonezijos bei Kinijos gamintojų padangų. Prekiaujame tik naujomis padangomis, kurios skirtos būtent Europos rinkai. Tai reiškia, kad visos prekės turės ES sertifikatus ir gamintojų garantijas. Kadangi neužsiimame ilgalaikiu padangų sandėliavimu, savo pasiūloje stengiamės neturėti pasenusių padangų. Visos Vilniaus Padangos asortimente esančios padangos turi galiojančią gamintojo garantiją.

 

Pirkėjai iš Vilniaus prekes gali atsiimti padangų parduotuvėje bei pasinaudoti montavimo paslauga - darbai atliekami netoliese esančiame autoservise. Montavimo laiką rekomenduojame užsirašyti iš anksto, tai padarykite iškart po to, kai iš konsultantų gausite pranešimą apie paruoštą užsakymą - tiesiog informuokite, jog reikalinga ir montavimo paslauga.

 

Prekes siunčiame ir visoje Lietuvoje. Užsakytas padangas pristato Venipak kurjerių kompanija. Konkretų prekės pristatymo terminą rasite prie kiekvienos prekės aprašymo. Pristatymas yra nemokamas perkantiems už 200€. 

 

Vilniaus Padangos - kokybiškos padangos žemesne kaina


������.�������