• Plotis:
  Profilis:
  Skersmuo:
  Sezonas:
  Gamintojas:
  Tipas:
  Apmokėjimas:
  Pristatymas:

  Kaip rinktis pagal dydį?

  Pirmas skaičius (255) nurodo padangų plotį milimetrais, antras skaičius (65) reiškia padangos aukštį, tačiau šis padangos parametras nėra matuojamas milimetrais. Tai santykinis dydis, apskaičiuojamas pagal tam tikrą formulę, kurioje kintamieji yra padangos plotis ir ratlankio skersmuo. Raidė R nurodo, kad padanga yra radialinė. Skaičius 17 nurodo ratlankio skersmens diametrą coliais arba ant kokio dydžio ratlankio naujos padangos gali būti montuojamos. Skaičius 91 nurodo krovos indeksą, o raidė T – greičio indeksą.


Apie VilniausPadangos.lt

Vilniaus Padangos - kokybiškos padangos žemesne kaina

 

Vilniaus Padangos - pastaruosius du metus bene sparčiausiai auganti padangų prekybos įmonė Lietuvoje. Kompanija įkurta 2014 metais patyrusių padangų prekybininkų. Per keletą veiklos metų, Vilniaus Padangos spėjo užsitarnauti klientų pasitikėjimą, sugebėdami kiekvieną padangų keitimo sezoną pasiūlyti itin konkurencingas padangų kainas. Didelis, nuolat atnaujinamas prekių asortimentas yra vienas didžiausių visoje rytų Europoje. Padangų likučiai nuolat pildomi iš gamintojų ir didžiųjų Europos sandėlių, todėl didžioji dalis pasiūloje esančių padangų yra maksimaliai "šviežios".

 

 

Kodėl padangos čia kainuoja pigiau?

 

Vilniaus Padangos turi ženkliai mažesnius kompanijos išlaikymo kaštus nei kiti padangų prekybos tinklai ar elektroninės parduotuvės.

 

- Mes neleidžiame pinigų reklamai, nes manome, kad geriausia reklama yra patenkintų klientų rekomendacijos.

Reklamos išlaidų neturėjimas leidžia prekės kainą sumažinti apie 5-7%.

 

- Mes skiriame ribotas lėšas prekybinėms patalpoms, kuriose eksponuojame dalį mūsų parduodamų padangų modelių. Retesnių dydžių ir modelių padangų kilmės šalį ar gamybos datą visada sužinosite iš Vilniaus Padangų administracijos. O populiariausias prekes visada galėsite apžiūrėti mūsų parduotuvėje. Įmonėje dirba tik keli tiesiogiai su pardavimais susiję specialistai, kaštų optimizavimo sumetimais visi kiti darbai atliekami samdant išorines kompanijas.

Nedidelis prekybos taškas ir tik keli samdomi darbuotojai leidžia prekės kainą sumažinti iki 4-5%.

 

- Mes neturime didelių sandėlių prekių saugojimui. Gavę užsakymą, padangas siunčiame tiesiai iš gamintojų ar jų įgaliotų atstovų Europoje. Kartu tai užtikrina ir prekių kokybę, nes mūsų importuojamos prekės nebus kelių metų senumo.

Sandėliavimo kaštų išvengimas leidžia sumažinti prekės kainą 2-4%.

 

- Mes naudojame visiškai automatizuotą sistemą ir tokiu būdu ženkliai sumažiname žmogiškuosius išteklius. Be to, pažangi sistema mažina klaidų skaičių bei pagreitina patį pardavimo procesą.

Automatizavimas leidžia prekės kainą sumažinti iki 2%.

 

- Mes puikiai išmanome didmeninę padangų rinką, todėl gaudami išskirtines kainas iš padangų gamintojų bei jų įgaliotų atstovų visoje Europoje, ypač žemą kainą galime pasiūlyti ir savo klientams.

Taigi, padangas užsakydami čia, jas įsigysite iki 20% pigiau nei kituose populiariuose padangų prekybos taškuose ar elektroninėse parduotuvese.

 

 

Ką reiškia kokybiškos padangos?

 

Mes prekiaujame tik naujomis padangomis, kurios skirtos būtent Europos rinkai. Tai reiškia, kad visos prekės turės ES sertifikatus ir gamintojų garantijas. Kadangi neužsiimame padangų sandėliavimu, savo pasiūloje stengiamės neturėti pasenusių padangų.

 

 

Asortimentas - kiekybė ir kokybė

 

Didžiuojames, kad sugebėjome į savo prekių pasiūlą įtraukti bene visas automobilistų testuose reitinguojamas padangas. Mūsų prekių pasiūla yra viena didžiausių visoje Rytų Europoje. Be abejo, joje rasite visus populiariausius Europos padangų gamintojus. Be jų taip pat galėsite palyginti ir pažangiausių technologijų Pietų Korėjos ar Japonijos gamintojų prekes. Ieškantys pigiausių prekių ras ir Indonezijos bei Kinijos gamintojų padangų.

Visos Vilniaus Padangos asortimente esančios padangos turi galiojančią gamintojo garantiją. Didieji pasaulio gamintojai pagrindiniams ir dukteriniams prekių ženklams suteikia garantiją visam padangų tarnavimo laikotarpiui. Tokios padangos sudaro didžiąją dalį Vilniaus Padangos pasiūlos. Pigiausių prekių gamintojai, dažniausiai Kinijos atstovai, savo prekėms suteikia 1 metų garantiją.

 

 

Vilniaus Padangos - kokybiškos padangos žemesne kaina


������.�������