• Plotis:
  Profilis:
  Skersmuo:
  Sezonas:
  Gamintojas:
  Tipas:
  Apmokėjimas:
  Pristatymas:

  Kaip rinktis pagal dydį?

  Pirmas skaičius (255) nurodo padangų plotį milimetrais, antras skaičius (65) reiškia padangos aukštį, tačiau šis padangos parametras nėra matuojamas milimetrais. Tai santykinis dydis, apskaičiuojamas pagal tam tikrą formulę, kurioje kintamieji yra padangos plotis ir ratlankio skersmuo. Raidė R nurodo, kad padanga yra radialinė. Skaičius 17 nurodo ratlankio skersmens diametrą coliais arba ant kokio dydžio ratlankio naujos padangos gali būti montuojamos. Skaičius 91 nurodo krovos indeksą, o raidė T – greičio indeksą.


Kodėl čia pigiau?

Vilniaus Padangos turi ženkliai mažesnius kompanijos išlaikymo kaštus nei kiti padangų prekybos tinklai ar elektroninės parduotuvės.

 

 

- Mes neleidžiame pinigų reklamai, nes manome, kad geriausia reklama yra patenkintų klientų rekomendacijos.

Reklamos išlaidų neturėjimas leidžia prekės kainą sumažinti apie 5-7%.

 

 

- Mes skiriame ribotas lėšas prekybinėms patalpoms, kuriose eksponuojame dalį mūsų parduodamų padangų modelių. Retesnių dydžių ir modelių padangų kilmės šalį ar gamybos datą visada sužinosite iš Vilniaus Padangų administracijos. O populiariausias prekes visada galėsite apžiūrėti mūsų parduotuvėje. Įmonėje dirba tik keli tiesiogiai su pardavimais susiję specialistai, kaštų optimizavimo sumetimais visi kiti darbai atliekami samdant išorines kompanijas.

Nedidelis prekybos taškas ir tik keli samdomi darbuotojai leidžia prekės kainą sumažinti iki 4-5%.

 

 

- Mes neturime didelių sandėlių prekių saugojimui. Gavę užsakymą, padangas siunčiame tiesiai iš gamintojų ar jų įgaliotų atstovų Europoje. Kartu tai užtikrina ir prekių kokybę, nes mūsų importuojamos prekės nebus kelių metų senumo.

Sandėliavimo kaštų išvengimas leidžia sumažinti prekės kainą 2-4%.

 

 

- Mes naudojame visiškai automatizuotą sistemą ir tokiu būdu ženkliai sumažiname žmogiškuosius išteklius. Be to, pažangi sistema mažina klaidų skaičių bei pagreitina patį pardavimo procesą.

Automatizavimas leidžia prekės kainą sumažinti iki 2%.

 

 

- Mes puikiai išmanome didmeninę padangų rinką, todėl gaudami išskirtines kainas iš padangų gamintojų bei jų įgaliotų atstovų visoje Europoje, ypač žemą kainą galime pasiūlyti ir savo klientams.

Taigi, padangas užsakydami čia, jas įsigysite iki 20% pigiau nei kituose populiariuose padangų prekybos taškuose ar elektroninėse parduotuvese.

 


Vilniaus Padangos - kokybiškos padangos žemesne kaina

 


������.�������