Dirbame visomis darbo dienomis

Priimame užsakymus internetu, telefonu ir el.paštu

Užsakymai suruošiami laikantis nurodytų terminų

Saugūs atsiskaitymo būdai

Bekontaktis prekių pristatymas visoje Lietuvoje


 • Plotis:
  Profilis:
  Skersmuo:
  Sezonas:
  Gamintojas:
  Klasė:
  Kaina iki:
  Apmokėjimas:
  Pristatymas:

  Kaip rinktis pagal dydį?

  Pirmas skaičius (255) nurodo padangų plotį milimetrais, antras skaičius (65) reiškia padangos aukštį, tačiau šis padangos parametras nėra matuojamas milimetrais. Tai santykinis dydis, apskaičiuojamas pagal tam tikrą formulę, kurioje kintamieji yra padangos plotis ir ratlankio skersmuo. Raidė R nurodo, kad padanga yra radialinė. Skaičius 17 nurodo ratlankio skersmens diametrą coliais arba ant kokio dydžio ratlankio naujos padangos gali būti montuojamos. Skaičius 91 nurodo krovos indeksą, o raidė T – greičio indeksą.


Vasarinės padangos

Vasarinės padangos – kaip išsirinkti?

Kelių eismo taisyklės reglamentuoja, jog dygliuotas žiemines padangas vasarinėmis reikia pakeisti iki balandžio 10 dienos. Važiuoti žieminėmis padangomis šalies keliuose šiltuoju sezono metu yra ekonomiškai nenaudinga, jos greičiau susidėvi, yra kur kas mažiau saugesnės. Tuo tarpu vasarinės padangos turi daug geresnį sukibimą tiek su šlapia, tiek su sausa asfalto danga. Tai tiesiogiai daro įtaką automobilio stabdymo keliui, transporto priemonės valdymui posūkiuose bei saugumui ekstremaliomis vairavimo sąlygomis.

 

Nauja sezono pradžia įpareigoja visus vairuotojus susirūpinti savo automobilio padangomis. Jos nėra ilgaamžės, todėl atėjus laikui jas būtina pakeisti naujomis ir daug patvaresnėmis padangomis. Kaip išsirinkti tinkamas vasarines padangas internetu? Svarbiausia nepasikliauti žema vasarinių padangų kaina, nes ji tikrai nėra tas vienintelis kriterijus, lemiantis sėkmingą naujų padangų pasirinkimą.

 

Protektoriaus gylis. Kada laikas pirkti naujas padangas?

Kelių transporto priemonių valstybinės techninės apžiūros atlikimo taisyklės nurodo, jog šiltuoju sezono metu (nuo balandžio 1 d. iki lapkričio 1 d.) lengvųjų automobilių vasarinės padangos protektoriaus gylis turi būti ne mažesnis nei 1,6 mm. Tuo tarpu specialistai ir padangų pardavėjai rekomenduoja vasarines padangas keisti tuomet, kai protektoriaus gylis yra mažesnis nei 3 mm. Taip pat reiktų pažiūrėti, ar turimos padangos neturi įtrūkimų, gumbų, ar protektorius nusidėvėjęs tolygiai. Taigi, prieš keisdami padangas įsitikinkite, jog padangos atitinka šiuos kriterijus. Priešingu atveju teks įsigyti naujas.

 

Padangų išmatavimai

Prekybos vietose gausu pačių įvairiausių padangų. Net ir vasarinės padangos internetu parduodamos įvairių matmenų, dydžių ir rūšių. Svarbiausia atminti, jog padangas reikia pirkti ne tokias, kokios buvo sumontuotos ankščiau, o tik tokias, kurios yra pritaikytos individualiai kiekvienam automobiliui. Nemaža dalis vairuotojų važinėja su netinkamomis padangomis ir to nežino, todėl itin svarbu apie naujų padangų pirkimą pasikonsultuoti su profesionalais. Plotis bei aukštis turi atitikti automobilio gamintojų reikalavimus. Rekomendacijų nepaisymas gali privesti prie neigiamos įtakos automobiliui. Gali sutrikti tiek jo valdymas, tiek spidometro rodmenys, tiek pačių padangų dėvėjimasis, kuro sąnaudos.

 

Padangų pagaminimo metai

Renkantis naujas padangas svarbu atkreipti dėmesį ir į pagaminimo metus. Tyrimais įrodyta, jog laikui bėgant gumos mišinys praranda savo elastingumą, blogėja jo sukibimas su kelio danga. Vasarinės padangos tampa „pavojingomis“ po 4 – 6 metų naudojimo, todėl senas padangas naudoti yra rizikinga, jų nerekomenduojama pirkti. Net ir nenaudojamos naujos padangos sensta. Tuo tarpu rimti padangų gamintojai (tokie kaip Michelin, Pirelli, GoodYear, Dunlop ir kt.) gumos mišinyje naudoja specialius priedus, kurie apsaugo padangą nuo senėjimo. Pirkti brangesnius žinomų gamintojų gaminius tikrai naudinga.

 

Gamintojai. Kainos ir kokybės įvairovė.

Rinkoje vasarinių padangų kaina nėra pastovi. Ji bene labiausiai priklauso nuo gamintojų. Įprasta teigti, jog kokybiškos padangos yra tos, kurios kainuoja daugiausiai. Tai atspindi didžiąją dalį tiesos, todėl, pasirinkę Michelin, GoodYear, Continental, Dunlop ir kitų populiarių gamintojų produktus, neapsigausite. Gausite aukštos kokybės padangas, kurios tarnaus ilgiau ir suteiks didesnį vairavimo malonumą bei saugumą kelyje. Pinigai, išleisti PREMIUM klasės padangoms, visuomet sugrįžta. Tai pinigai, kuriuos sutaupote degalams, remonto išlaidoms ir dažnam padangų keitimui. Kokybiškos padangos yra daug ekonomiškesnės, tačiau svarbiausi yra ne pinigai, o saugumas kelyje. Dažnas vairuotojas pamiršta, jog vasarinės padangos turi gerai sukibti su danga ne tik šlapiame, bet ir sausame kelyje. Įvairūs kelio paviršių tipai turi geriausią sukibimą tik su kokybiškiausių gumos mišinių padangomis. Taip lengvai absorbuojami visi kelio nelygumai, staigūs dangos pakitimai bei išvengiamas netikėtai atsiradęs vanduo (akvaplaningas). Automobilis su kokybiškomis padangomis yra manevruojamas lengviau, jam suteikiamas stabilumas aštriuose posūkiuose bei ekstremaliose situacijose.

 

Pigiausia – ne visuomet geriausia

Pasirinkus kainos – kokybės santykį galima prarasti ne vieną esminę vasarinių padangų savybę – saugumą, ekonomiškumą kuro atžvilgiu, padangos ilgaamžiškumą ir net komforto lygį tiek duobėtais miesto keliais, tiek greitose autostradose. Norint pagaminti pigias, bet tuo pačiu ir efektyvias, padangas gamintojams reikia atsisakyti ne vieno padangų privalumo. Tuo tarpu žinomiausi padangų gamintojai investuoja didžiules pinigų sumas į naujausias technologijas, padangų gumos mišinius, karkasus, tyrimus ir diagnostiką. Kiekvienais metais tokie gamintojai stengiasi įvertinti savo ir konkurentų gaminius, juos tobulinti ir taip vartotojui pasiūlyti geriausią savo produkcijos gaminį. Renkantis pigiausias padangas svarbių savybių prarandama ypač daug. Blogesnis tiek jų sukibimas su sausa kelio danga, tiek triukšmo lygis, pakabos minkštumas, pačios transporto priemonės valdymas kelyje bei begalė kitų savybių, kuriomis dažnai skundžiasi dėvėtų, restauruotų ar pačių pigiausių vasarinių padangų savininkai. Padangos keičiamos ne tik dėl vairavimo malonumo, bet ir dėl saugumo, mažesnio degalų sunaudojimo ir geresnio sukibimo su kelio danga. Vasarinės padangos yra pagamintos iš kietesnio gumos mišinio, todėl šiltuoju metų laiku jos pasižymi geresniu sukibimu, mažesniu stabdymo keliu bei ekonomiškumu. Keisti padangas būtina, nes tai užtikrina pačių vairuotojų ir kitų eismo dalyvių saugumą.

 • Viking

  C
  B
  72

  VIKING PROTECH NEWGEN 235/60 R18 XL 107 W

  Liko: 4+ vnt.

  Pristatymas: 4-7 d. d.


  197,00 €

  PLAČIAU
 • Debica

  C
  A
  71

  DEBICA PRESTO UHP 2 225/40 R18 XL FR 92 Y

  Liko: 4+ vnt.

  Pristatymas: 4-7 d. d.


  84,00 €

  PLAČIAU
 • Sunfull

  E
  C
  72

  SUNFULL SF-888 245/40 R18 XL 97 W

  Liko: 4+ vnt.

  Pristatymas: 4-7 d. d.


  141,00 €

  PLAČIAU
 • Kumho

  D
  A
  72

  KUMHO ECSTA PS71 245/40 R20 XL 99 Y

  Liko: 4+ vnt.

  Pristatymas: 4-7 d. d.


  135,00 €

  PLAČIAU
 • Tristar

  C
  B
  71

  TRISTAR SPORTPOWER 2 245/45 R18 XL 100 Y

  Liko: 4+ vnt.

  Pristatymas: 4-7 d. d.


  83,00 €

  PLAČIAU
 • Sava

  C
  B
  71

  SAVA INTENSA SUV 2 235/50 R18 97 V

  Liko: 4+ vnt.

  Pristatymas: 1-2 d. d.


  118,00 €

  PLAČIAU
 • ARIVO

  C
  B
  71

  ARIVO ULTRA ARZ 4 255/55 R18 XL 109 V

  Liko: 4+ vnt.

  Pristatymas: 1-2 d. d.


  75,00 €

  PLAČIAU
 • Dunlop

  C
  A
  71

  DUNLOP SP SPORT MAXX RT 2 225/40 R18 XL 92 Y

  Liko: 4+ vnt.

  Pristatymas: 4-7 d. d.


  93,00 €

  PLAČIAU
 • Hifly

  D
  C
  70

  HIFLY HF201 155/65 R14 75 T

  Liko: 4+ vnt.

  Pristatymas: 1-2 d. d.


  34,00 €

  PLAČIAU
 • Hifly

  D
  C
  70

  HIFLY HF201 165/70 R14 81 T

  Liko: 4+ vnt.

  Pristatymas: 1-2 d. d.


  35,00 €

  PLAČIAU

������.�������