• Plotis:
  Profilis:
  Skersmuo:
  Sezonas:
  Gamintojas:
  Klasė:
  Kaina iki:
  Apmokėjimas:
  Pristatymas:

  Kaip rinktis pagal dydį?

  Pirmas skaičius (255) nurodo padangų plotį milimetrais, antras skaičius (65) reiškia padangos aukštį, tačiau šis padangos parametras nėra matuojamas milimetrais. Tai santykinis dydis, apskaičiuojamas pagal tam tikrą formulę, kurioje kintamieji yra padangos plotis ir ratlankio skersmuo. Raidė R nurodo, kad padanga yra radialinė. Skaičius 17 nurodo ratlankio skersmens diametrą coliais arba ant kokio dydžio ratlankio naujos padangos gali būti montuojamos. Skaičius 91 nurodo krovos indeksą, o raidė T – greičio indeksą.


 • Markė:
  Modelis:
  Skylės:
  Skersmuo:
  Gamintojas:
  Plotis:
  Kaina iki:
  Apmokėjimas:
  Pristatymas:

  Ratlankiai gera kaina - kaip pasirinkti?

  Gausus žinomiausių pasaulyje ratlankių gamintojų asortimentas: lengviesiems automobiliams, visureigiams, mikroautobusams. Didžioji dalis produkcijos yra gaminama Vakarų Europoje, dalis Azijoje.

  Ratlankiai pagal automobilį - patariame katalogu naudotis tik įvedus savo automobilio modelį bei norimą diskų skersmenį - taip tikrai nesuklysite.


 • Talpa:
  Gamintojas:
  Tipas:
  Poliai:
  Paskirtis:
  Startinė srovė:
  Dydis:
  Kaina iki:
  Apmokėjimas:
  Pristatymas:

  Kaip pasirinkti akumuliatorių?

  Akumuliatoriai visų pirma skiriasi savo galingumu - talpa (Ah). Pirmiausia rinkitės pagal šį parametrą. Taip pat reiktų atkreipti dėmesį į akumuliatoriaus poliškumą bei dydį. Start-stop sistemoms būtina rinktis AGM arba EFB tipą.


Duomenų saugumas

Vilniaus Padangos klientų duomenis saugo ir naudoja laikydamiesi Lietuvos Respublikos įstatymų nuostatų.Prašome atkreipti dėmesį, jog Vilniaus Padangos jokių sąskaitų numerių ir jų slaptožodžių atskleisti neprašo.


Vilniaus Padangos stengiasi dėl Jūsų duomenų apsaugojimo ir saugaus pirkimo elektroninėje parduotuvėje, todėl yra užtikrinti visi kriterijai, kurie apsaugo Jūsų asmeninę informaciją nuo nesankcionuotos peržiūros. Jūsų privatumas ir saugumas yra vienas prioritetų ir tuo nuolat rūpinasi Vilniaus Padangos administracija.


Vilniaus Padangos garantuoja, kad Jūsų registracijos duomenys išliks konfidencialūs ir bus naudojami tik siekiant įvykdyti Jūsų užsakymą. Administruodami savo interneto svetainę mes galime naudoti lankytojų kompiuterių IP adresus norėdami identifikuoti lankytoją ir rinkti demografinę informaciją.


Svetainėje esančiose užsakymų bei registracijos formose lankytojų prašoma pateikti asmeninę informaciją (nurodyti vardą, telefono numerį, el. pašto adresą ir kt.). Šie duomenys naudojami vykdant Jūsų užsakymus, taip pat susisiekti su Jumis, jei Jus aptarnaujantiems Vilniaus Padangos darbuotojams kiltų kokių nors klausimų.


Vilniaus Padangos įsipareigoja nenaudoti Jūsų pateiktų elektroninio pašto adresų reklaminiams laiškams siųsti, išskyrus atvejus, kai vartotojas pats užsisako naujienas elektroniniu paštu. Taip pat įsipareigojame neatskleisti lankytojų asmeninės informacijos trečiosioms šalims.


Vilniaus Padangos pasilieka teisę keisti privatumo sąlygas apie tai pranešę www.vilniauspadangos.lt tinklalapyje.������.�������
Additionally, paste this code immediately after the opening tag: