• Plotis:
  Profilis:
  Skersmuo:
  Sezonas:
  Gamintojas:
  Klasė:
  Kaina iki:
  Apmokėjimas:
  Pristatymas:

  Kaip rinktis pagal dydį?

  Pirmas skaičius (255) nurodo padangų plotį milimetrais, antras skaičius (65) reiškia padangos aukštį, tačiau šis padangos parametras nėra matuojamas milimetrais. Tai santykinis dydis, apskaičiuojamas pagal tam tikrą formulę, kurioje kintamieji yra padangos plotis ir ratlankio skersmuo. Raidė R nurodo, kad padanga yra radialinė. Skaičius 17 nurodo ratlankio skersmens diametrą coliais arba ant kokio dydžio ratlankio naujos padangos gali būti montuojamos. Skaičius 91 nurodo krovos indeksą, o raidė T – greičio indeksą.


 • Markė:
  Modelis:
  Skylės:
  Skersmuo:
  Gamintojas:
  Plotis:
  Kaina iki:
  Apmokėjimas:
  Pristatymas:

  Ratlankiai gera kaina - kaip pasirinkti?

  Gausus žinomiausių pasaulyje ratlankių gamintojų asortimentas: lengviesiems automobiliams, visureigiams, mikroautobusams. Didžioji dalis produkcijos yra gaminama Vakarų Europoje, dalis Azijoje.

  Ratlankiai pagal automobilį - patariame katalogu naudotis tik įvedus savo automobilio modelį bei norimą diskų skersmenį - taip tikrai nesuklysite.


 • Talpa:
  Gamintojas:
  Tipas:
  Poliai:
  Paskirtis:
  Startinė srovė:
  Dydis:
  Kaina iki:
  Apmokėjimas:
  Pristatymas:

  Kaip pasirinkti akumuliatorių?

  Akumuliatoriai visų pirma skiriasi savo galingumu - talpa (Ah). Pirmiausia rinkitės pagal šį parametrą. Taip pat reiktų atkreipti dėmesį į akumuliatoriaus poliškumą bei dydį. Start-stop sistemoms būtina rinktis AGM arba EFB tipą.


Apmokėjimo būdai

 

Vilniaus Padangos siūlo šiuos atsiskaitymo būdus:

1. El.bankininkyste arba tradiciniu bankiniu pavedimu - visoms prekėms.

El.bankininkystė - po užsakymo būsite nukreipti į banko aplinką skubiam tiesioginiam pavedimui atlikti. Nereikia įvesti pinigų gavėjo duomenų, pinigai Vilniaus padangos sąskaitą pasieks iškart. Taikomas komisinis mokestis 1,5€.

Bankiniu pavedimu - po užsakymo el.paštu gausite išankstinę sąskaitą tradiciniam pavedimui atlikti. Komisinis mokestis 0€.

2. Grynaisiais / kortele - tik už prekes, užsakymo metu esančias Lietuvoje - 0€.

Jei prekių užsakymo metu matote galimybę atsiskaityti grynaisiais pinigais, tai juos sumokėti reikės atsiimant prekes parduotuvėje arba kurjeriui prekių pristatymo metu.

Atsiimant prekes parduotuvėje galima atsiskaityti ir kortele.

Apmokant grynaisiais kurjeriui bus taikomas 3€ grynųjų pinigų priėmimo komisinis mokestis.

3. Lizingu - sudarant pirkimo išsimokėtinai sutartį - visoms prekėms.

Pirkimo išsimokėtinai sutartį galite sudaryti savo el.bankininkystės pagalba. Po užsakymo patvirtinimo būsite nukreipti į kredito įstaigos sistemą. Paslaugai taikomas 3€ komisinis mokestis.

Pirkimo išsimokėtinai sutartį taip pat galite sudaryti ir parduotuvėje Vilniuje. Atvykę turėkite asmens tapatybės kortelę arba pasą.

Jei prekes norite gauti kurjerių pagalba, rekomenduojame lizingo sutartį sudaryti elektroniniu būdu - tuomet jokių popierinių sutarčių pasirašyti nereikės.

Visiems užsakymams taikomas administravimo / komisinis mokestis - 3€. Auksčiau nurodyti įkainiai yra pateikiami su jau pritaikytomis nuolaidomis.

 

 

VilniausPadangos.lt asortimente esančios prekės skiriasi galimais atsiskaitymo už jas būdais:

1. Be išankstinio apmokėjimo - prekės, užsakymo metu esančios Lietuvoje.

2. Tik su išankstiniu apmokėjimu - prekės, užsakomos iš užsienio.

Internetinėje parduotuvėje esančios prekės yra suskirstytos pagal joms taikomas apmokėjimo sąlygas.

Prekių kataloge išankstinio apmokėjimo nereikalaujančios prekės išskiriamos specialiomis grynųjų pinigų ikonomis.

Prekių paieškoje esančių filtrų pagalba galite atsirinkti rodymui tik tas prekes, kurios nereikalauja išankstinio apmokėjimo.

 

 

Avansiniai mokėjimai:

Klientams, užsakymo metu nenorintiems iš anksto mokėti visos sumos už prekes, kurios pristatomos iš užsienio, siūlome galimybę sumokėti 10% dydžio avansą.

Likusią sumą reikės sumokėti parduotuvėje prekių atsiėmimo metu arba kurjeriams prekių pristatymo metu, avansinė įmoka jau bus įskaityta į bendrą prekių kainą. 

Avansinio mokėjimo paskirtis yra dėl galimo prekių atsisakymo. Jei vėliau nuspręstumėte atsisakyti iš užsienio atvežtų prekių užsakymo, avansinis mokėjimas būtų skirtas padengti prekių pristatymo išlaidoms.

Prekes užsakant internetu ir norint atsiskaityti per el.bankininkystę ar bankiniu pavedimu, tiesiog pažymėkite varnelę atitinkamoje vietoje. Gavę avansinį mokėjimą užsakymą pradėsime vykdyti, o prekių atsiėmimo ar pristatymo metu bus reikalinga likusią sumą sumokėti grynaisiais.

Avansą taip pat galite palikti ir mūsų parduotuvėje Vilniuje, tuo pačiu metu suformuosime ir užsakymą.

Sumokėjus avansą ir vėliau atsisakius užsakymo, būtų išrašyta atskira PVM sąskaitą faktūrą už logistikos paslaugas.


������.�������