• Plotis:
  Profilis:
  Skersmuo:
  Sezonas:
  Gamintojas:
  Tipas:
  Apmokėjimas:
  Pristatymas:

  Kaip rinktis pagal dydį?

  Pirmas skaičius (255) nurodo padangų plotį milimetrais, antras skaičius (65) reiškia padangos aukštį, tačiau šis padangos parametras nėra matuojamas milimetrais. Tai santykinis dydis, apskaičiuojamas pagal tam tikrą formulę, kurioje kintamieji yra padangos plotis ir ratlankio skersmuo. Raidė R nurodo, kad padanga yra radialinė. Skaičius 17 nurodo ratlankio skersmens diametrą coliais arba ant kokio dydžio ratlankio naujos padangos gali būti montuojamos. Skaičius 91 nurodo krovos indeksą, o raidė T – greičio indeksą.


Apmokėjimo būdai

 

1. Apmokėjimas mūsų parduotuvėje Vilniuje, Šiaurės miestelyje.

 

Gavę patvirtinimą iš Vilniaus Padangos administracijos, kad Jūsų užsakytos padangos jau paruoštos atsiėmimui mūsų parduotuvėje, adresu Verkių g. 46, Vilnius, tiesiog atvykite ir atsiskaitykite už prekes. Čia pat galėsime išrašyti PVM sąskaitą-faktūrą.

 

Apgailestaujame, tačiau atsiskaitymas parduotuvėje galimas tik grynaisiais pinigais. Parduotuvėje taip pat galima atsiimti iš anksto apmokėtas padangas.


 

2. Apmokėjimas grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu.

 

Prekes, iš anksto suderinę laiką, pristatys kurjerių kompanija arba Vilniaus Padangos komanda. Pristatymo metu būtinai turėkite tikslią sumą pinigų. Jei perkate kaip įmonė ir Jums reikalinga PVM sąskaita - faktūra, ją gausite elektroniniu paštu po prekių pristatymo ir atsiskaitymo. 

 

Atsiskaitymas grynaisiais galimas tik už prekes, kurios užsakymo metu yra Lietuvos sandėliuose (prie prekių nurodytas greitas pristatymo terminas).

Prekių užsakymui iš užsienio sandėlių (ilgesnis pristatymo terminas), gali būti paprašytas avansinis dalinis ar pilnas mokėjimas. Avansą taip pat galima palikti ir parduotuvėje. Sumokėjus avansą, likusią sumą galima sumokėti grynaisiais pristatymo metu.

 

 

3. Apmokėjimas bankiniu pavedimu pagal gautą sąskaitą.

 

Kartu su užsakymo patvirtinimu gausite išankstinę sąskaitą. Sulaukusi Jūsų įplaukos, Vilniaus Padangos administracija susisieks su Jumis pabaigti derinti pristatymo detales. PVM sąskaitą - faktūrą gausite kartu su prekėmis arba elektroniniu paštu.

 

 

4. Sudarant lizingo sutartį.

 

Jei padangas gauti norėsite kurjerių pagalba, Jūsų prašysime atsiųsti skenuoto ar fotografuoto asmens dokumento kopiją. Susisiekę su Jumis telefonu, suderinsime tinkamiausias lizingo sąlygas ir paruošime sutartį, kurią turėsite pasirašyti prekių pristatymo metu.

Lizingo sutartį galima sudaryti ir mūsų parduotuvėje Vilniuje, tokiu aveju užteks atvykti su asmens dokumento kopija. Vilniaus padangos rekomenduoja pirkimo išsimokėtinai sutartį sudaryti su Mokilizingu.


������.�������